Doradztwo Zawodowe

Program realizacji WSDZ 2021 22

NOWY Wewnątrzszkolny System Doradztwa w SP

WYDARZENIA

Kolejny w tym semestrze #ZawodowyStream – BYĆ NAUKOWCEM, CZYLI BIOLOGIA U PROGU NIEZNANEGO

BYĆ NAUKOWCEM

W grudniu zapraszam na kolejne spotkanie z cyklu #ZawodowyStream o tym, >> jak zarabiać w internecie przygotowane prze Mapę Karier. Więcej informacji w załączniku:

Zawodowy stream – Jak zarabiać w internetcie

Mapa Karier zaprasza do poznania tajników pracy inżynierów budowy

Zawodowy stream informacja

TWOJE PIENIĄDZE – lekcja z BAKCYLEM

TWOJE PIENIĄDZE

Zdjęcia z Bakcyla

Zawód BIBLIOTEKARZ

29.01.2019r w Szkole Podstawowej Nr 1 w Hrubieszowie na zajęciach z doradztwa zawodowego w klasie 8b i 8c gościliśmy Panią Aleksandrę Kopczyńską – nieszablonowego przedstawiciela zawodu bibliotekarz. Pani Aleksandra Kopczyńska od wielu lat pracownik Biblioteki Pedagogicznej, a od niedawna Miejskiej Biblioteki Publicznej w Hrubieszowie przybliżyła uczniom tajniki pracy, którą z zamiłowaniem wykonuje. Nasz gość pokazał, że praca bibliotekarza może być ciekawa, czasami zaskakująca, ale przede wszystkim pasjonująca. Pani Aleksandra udowodniła, że aby “być” w czymś dobrym, trzeba najpierw “stać się” dobrym.

Jeszcze raz dziękujemy za wizytę w naszej szkole.