Zerówka na wycieczce w Zamościu.

Dnia 20.05.2019 roku grupa „O” ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Hrubieszowie z panią Renatą Paczałą, Renatą Danilczuk i rodzicami wybrała się na wycieczkę do Zamościa.

Dzieci uczestniczyły w warsztatach w Manufakturze Słodyczy „Tęcza”. Własnoręcznie wykonały lizaki, które zabrały do domu oraz słodycze ręcznie robione. Następnie zwiedziły Rynek, po którym udały się do Zoo. W Zamojskim Ogrodzie Zoologicznym im Stefana Milera mogły stanąć oko w oko z tygrysem, pomachać prawdziwemu niedźwiedziowi oraz podziwiać setki gatunków zwierząt. Kolejną „atrakcją” była wizyta w Mc Donald’s.

Dzięki wspaniałej pogodzie plan wycieczki został zrealizowany, pamiątki zakupione. Szczęśliwi i pełni wrażeń wróciliśmy do domu.