Zakończenie Roku Szkolnego

19 czerwca odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019. Pani Dyrektor Edyta Kucharska podziękowała wszystkim za całoroczną pracę i pogratulowała uczniom wysokich wyników w nauce. Wiele ciepłych słów do uczniów, nauczycieli i rodziców skierował Zastępca Burmistrza Miasta – Paweł Wojciechowski, który zaszczycił nas swoją obecnością.

Uczniowie klas III gimnazjum oraz klas 8 szkoły podstawowej odebrali nagrody i świadectwa z wyróżnieniem oraz wbijali pamiątkowe gwoździe. Poza tym Pani Dyrektor wręczyła nagrody dla uczennic uhonorowanych tytułem „Super uczeń” – Marceli Greszety oraz Julii Kisielewskiej. Podczas uroczystości wręczono także statuetki dla naszych sportowców.

Podziękowania za pracę i zaangażowanie otrzymali również rodzice uczniów z klas 8 sp i III gimnazjum.

Ważnym momentem było pożegnanie nauczycielek: Pani Zofii Bodes, Pani Barbary Mielniczuk i pani Ewy Leszczyńskiej, które po wielu latach pracy odchodzą na zasłużony odpoczynek.

Na zakończenie Pani Dyrektor życzyła wszystkim wspaniałych wakacji. Po uroczystym apelu wszyscy uczniowie spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami. Jeszcze raz poruszona została tematyka bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku, po czym wszyscy udali się na zasłużone wakacje.

Do zobaczenia we wrześniu!