Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Poetyckiego „Wierszyk do gazetki” -2019

Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Poetyckiego „Wierszyk do gazetki”

Konkurs „Wierszyk do gazetki”, skierowany do uczniów z całej szkoły, wzorem lat ubiegłych zorganizowano z okazji „Światowego Dnia Książki”. Celem konkursu była promocja czytelnictwa oraz twórczości własnej dzieci i młodzieży. Organizatorem konkursu był zespół redakcyjny gazetki szkolnej „Jedyneczka” pod opieką pań: Joanny Bartnik i Marty Kuczyńskiej.

Prace konkursowe oceniła komisja w składzie: Ilona Winogrodzka, Monika Anigacz, Agnieszka Kolano, Sylwia Wojak, Anna Lewandowska, Joanna Bartnik oraz Marta Kuczyńska.

Przyznano następujące nagrody w kategorii klas 1-3:

I miejsce:   Paula Wilczyńska, kl. 1a

II miejsca:  Marcin Lackowski, kl. 3a

Krzysztof Gołąb, kl.2c

III miejsca: Maja Magdziak, kl. 1b

Maja Klimkowska, kl.1a

Wyróżnienia:  Oskar Urbaniak, kl. 2a

Aleksandra Pałys, kl. 1a

Hubert Wawryk, kl. 1a

Piotr Bucior, kl. 1b

Przyznano następujące nagrody w kategorii klas 4-6 :

I miejsce:   Jan Adamus, kl. 6c

II miejsce:  Agata Czajkowska, kl. 6c

III miejsce: Gabriela Senkowska, kl. 6c

Wyróżnienia: Hanna Nosko, kl. 4a

Klaudia Adamczuk, kl. 6c

Nagrodzeni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody książkowe, zakładki do książek oraz plakietki promujące gazetkę szkolną, ufundowane przez zespół redakcyjny gazetki szkolnej „Jedyneczka”. Wiersze laureatów konkursu zostaną zamieszczone w letnim numerze gazetki szkolnej.

Zespół redakcyjny gazetki szkolnej „Jedyneczka”