Dzień Chłopaka 2019

30 września w naszej szkole odbyła się dyskoteka dla klas 0 – 3 zorganizowana przez Mały Samorząd Uczniowski z okazji Dnia Chłopaka. Dzięki zaangażowaniu DJ-ów – Macieja Obszyńskiego z klasy 6 b, Piotra Gumieniaka z klasy 6 d oraz Oliwiera Stadnickiego i Jakuba Szymaszka z klasy 7 c uczniowie bawili się i integrowali w zabawie, czerpiąc wiele radości ze wspólnego spędzania czasu pod czujnym okiem wychowawców klas. W tym dniu dziewczynki złożyły chłopcom życzenia, wręczyły drobne upominki i przeprowadziły plebiscyt na „Super Chło­paka”. Opiekunki MSU przedstawiły wyniki na sali gimnastycznej wśród całej zgromadzonej publiczności i każdy „Super Chłopiec” otrzymał gromkie brawa oraz pamiątkowe długopisy i lizaki. A oto laureaci poszczególnych klas:

Klasa               „Super Chłopak”

0       BARTŁOMIEJ SZYMAŃSKI