Mały Konkurs Recytatorski

W naszej szkole 09 maja odbył się szkolny etap Małego Konkursu Recytatorskiego. Do eliminacji przystąpiło 15 uczniów: Mateusz Kornaszewski 4a, Maciej Borzęcki 4a, Olaf Lewandowski 4a, Jakub Prokop 4a, Paweł Stankiewicz 4a, Karol Kowalski 5c, Agata Czajkowska 6c, Hanna Nowosad 5b, Dominika Zezula 5b, Nikola Czulak 5b, Amelia Panasiewicz 5b, Zofia Śliwa 5b, Aleksandra Kruk 5b, Monika Symczuk 5c i Martyna Mielniczuk 5c.

Komisja konkursowa w składzie: pani Monika Anigacz, pani Ilona Winogrodzka i pani Sylwia Wojak do kolejnego etapu konkursu wytypowała trzech recytatorów: Olafa Lewandowskiego, Pawła Stankiewicza i Amelię Panasiewicz. Reprezentowali oni naszą szkołę podczas etapu powiatowego XXXVIII Małego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się w HDK 16 maja. Jeden z naszych uczniów – Paweł Stankiewicz z klasy 4a – otrzymał nominację do Wojewódzkiego Konkursu Laureatów. Pawła do konkursu przygotowała pani Elżbieta Pochylczuk.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za naszego ucznia!