Interaktywne widowisko multimedialne

29 maja uczniowie klasy 6c i 6a pod opieką pani Marty Lackowskiej wybrali się do HDK, gdzie czekało na nich interaktywne widowisko multimedialne przygotowane przez Teatr Show z Wrocławia. Tytuł widowiska: Jeszcze zdążę Mały Książę – Tajemnicze okoliczności literackiej działalności. W roli detektywów wystąpiła młodzież obecna na widowni – w tym także 4 uczniów z naszej szkoły ( Agata Czajkowska, Dominika Tysowecka, Adam Zubko i Bartłomiej Małecki), którzy otrzymali tzw. bilet szczęścia. Przebieg śledztwa literackiego dokumentowany był technikami audiowizualnymi i po zmontowaniu będzie dostarczony na adres e-mail nauczyciela jako swoista pamiątka ze spotkania.

Interaktywna forma prezentacja treści Małego Księcia bardzo się wszystkim podobała.