Dzień Otwarty

Za nami wielkie wydarzenie z życia szkoły, a mianowicie Dzień Otwarty dla przyszłych uczniów-pierwszaków oraz dzieci klasy zerowej, którzy od września 2019r. rozpoczną naukę    w naszej szkole. 21.03.2019r. o godzinie 16.00 licznie zgromadzoną na sali gimnastycznej gromadkę gości powitała pani dyrektor Edyta Kucharska. Z niezwykłym zainteresowaniem oglądały dzieci taniec z szarfami w wykonaniu uczniów z klasy 3 a, przygotowany pod kierunkiem pani Jolanty Podlewskiej. Następnie starsi koledzy z klas 1 b i 2 b zaprezentowali radosne przedstawienie, witające przybyłą właśnie wiosnę, przygotowane pod kierunkiem pań Moniki Korneluk i Katarzyny Sztuk. Podczas zwiedzania szkoły na dzieci czekały liczne atrakcje. Między innymi: zajęcia sportowe, plastyczne, matematyczne, językowe, spotkanie z książką (Lekturynki), spotkanie z lego robotyką, malowanie twarzy, pokazy chemiczne czy wizyta w „Mini Zoo”. Zarówno dzieci jak i rodzice mieli możliwość porozmawiania z nauczycielami. Przyszli uczniowie mogli odpocząć w Kawiarence przy ciastu i soku. Na korytarzach rozbrzmiewała muzyka ze szkolnego radiowęzła. Na pamiątkę pobytu w naszej szkole otrzymali smycze z Logo placówki.

Mamy nadzieję, że pobyt w murach szkoły dostarczył wszystkim wielu miłych wrażeń i okazał się ciekawą formą spędzenia czasu. Serdecznie dziękujemy rodzicom i przedszkolakom za liczne przybycie.

Do zobaczenia we wrześniu !