AKCJA CHARYTATYWNA ,,PEŁNY TORNISTER”

W dniach 1-2 października 2019r. członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu włączyli się w zbiórkę żywności i kwestę pod hasłem ,,Pełny Tornister” której organizatorem był Pan Tomasz Wojciech Antoniuk, prezes Stowarzyszenia Edukacyjnego ,,Razem” z Hrubieszowa.

W ramach przedsięwzięcia w godzinach od 9.00 do 17.00 młodzież pełniła dyżury w dwu i trzyosobowych zespołach w hrubieszowskich sklepach zachęcając mieszkańców do włączenia się w akcję. Podczas dwudniowej zbiórki wolontariusze zebrali 388,660 kilogramów produktów spożywczych oraz 1.631,20 złotych, z czego część zebranej żywności została przekazana dla rodzin uczniów z naszej szkoły oraz część dostarczono do Sokala na Ukrainie.

Szczególne podziękowania za zaangażowanie i pomoc w przeprowadzeniu akcji kieruję do wolontariuszy w osobach: Hubert Malinowski, Agata Michalak, Julia Malinowska, Kinga Lizun, Wiktoria Bulisz, Karolina Zająć, Maja Jankowska, Lidia Wojtiuk, Katarzyna Kudrel, Aleksandra Szymko, Oliwia Pieczkowska, Martyna Wilkos, Maja Wilkos, Marta Burda, Adrianna Suchocka, Paulina Bulisz, Martyna Panasiewicz, Milena Stasiak, Hanna Nogas, Kaya Perehubko, Nikola Smyk, Paulina Danilczuk, Dawid Grycaj, Zuzanna Block, Wiktoria Surmacz, Jagoda Natucka, Emilia Stasiuk, Wiktoria Laskowska, Kordian Bardyga, Duszczenko Szymon.

Opiekun SKW – Anna Karkuszewska