Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca społeczność naszej szkoły uczestniczyła w uroczystym zakończeniu roku szkolnego. W tym szczególnym wydarzeniu towarzyszył nam przedstawiciel Urzędu Miasta Pan Radosław Szkudziński. Uroczystości rozpoczęły się na placu rekreacyjnym szkoły, jednak aura pogodowa zmieniła nasze plany i musieliśmy się przenieść do budynku szkoły. 

Wszystkie klasy spotkały się z wychowawcami w salach lekcyjnych, natomiast klasy 8 uczestniczyły w podsumowaniu roku na sali gimnastycznej. Dla nich był to szczególny dzień, ponieważ wiązał się z wieloma niezapomnianymi chwilami. Wbijanie pamiątkowych gwoździ, przekazanie sztandaru, wręczenie świadectw z wyróżnieniem i nagród książkowych przez Panią Dyrektor Edytę Kucharską oraz odebranie statuetek dla najlepszych sportowców. Poza tym uczniowie ze średnią co najmniej 5,00 otrzymali także pamiątkowe dyplomy i pióra przekazane przez Panią Burmistrz Martę Majewską.  Wręczona została również nagroda dla Super Ucznia, którym w tym roku szkolnym została Agata Czajkowska z kl. 8c. 

Po części oficjalnej uczniowie klas 8 spotkali się z wychowawcami klas w salach lekcyjnych. Trudno było się rozstać i pożegnać „Jedynkę”… Mamy jednak nadzieję, że nasi absolwenci będą odwiedzać progi swojej podstawówki oraz godnie reprezentować szkołę. Życzymy im wielu sukcesów. 

Wszystkim życzymy radosnych, bezpiecznych i pięknych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!