Ankieta – Program Rozwój Lokalny

Szanowni Dyrektorzy Szkół

Gmina Miejska Hrubieszów rozpoczyna prace nad przygotowaniem wniosku w ramach Programu „Rozwój Lokalny” finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021. Jesteśmy gminą posiadającą status miasta, znajdującego się na liście 122 miast tracących funkcje społeczno-gospodarcze, znajdujących się w niekorzystnej sytuacji społeczno-gospodarczej i mamy możliwość ubiegania się o dofinansowanie projektu w wysokości od 3 do 10 mln euro, przy poziomie dofinansowania do 100% kosztów kwalifikowanych. Istotnym elementem warunkującym pozytywną ocenę projektu jest przeprowadzenie odpowiedniej diagnozy problemów i potencjałów miasta, przy włączeniu społeczności lokalnej w konsultacjach nad procesem prac projektowych i planowania działań.

Zwracamy się do Państwa o rozpowszechnienie informacji o badaniu ankietowym wśród uczniów Waszej szkoły i umieszczenie ankiety w formie edytowalnej do pobrania na stronach www. Państwa jednostek. Ankieta jest częścią badań społecznych realizowanych przez Urzędu Miasta Hrubieszowa  i służy do wzmocnienia zdolności Jednostek Samorządu Terytorialnego do tworzenia trwałych mechanizmów partycypacji społecznej oraz angażowania mieszkańców  w zarządzaniu miastem oraz wzmocnieniu dialogu społecznego przy jednoczesnym zaangażowaniu dzieci i młodzieży szkolnej w proces współtworzenia i współdecydowania o mieście.

Ankiety są także do pobrania na stronie internetowej www.miasto.hrubieszow.pl w zakładce WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI.

Uzupełnione ankiety należy przesłać na adres mailowy prg@miasto.hrubieszow.pl lub złożyć w Wydziale Promocji i Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miasta Hrubieszowa ul. 3 Maja 15 pok. nr 8.
ankieta dla uczniów szkół
—
Przemysław Podskarbi
Zasępca Naczelnika